BSS bez tajemnic
BSS bez tajemnic
Odkryj świat nowoczesnych usług biznesowych z gospodarzem Wiktor Doktór. Posłuchaj informacji z życia Pro Progressio, ciekawostek na temat outsourcingu, centrów usług wspólnych i szeroko rozumianego świata BSS.
Wiktor Doktór
PodcastAI
PodcastAI

#891 CZTERY razy technologia w FOCUS ON Business

E891 • Mar 21, 2024 • 9 mins

W tym odcinku, Wiktor Doktór omawia najnowsze wydanie magazynu "FOCUS ON Business". Rozmawia o cyberbezpieczeństwie z Damianem Wróblewskim, o sztucznej inteligencji ze Sławomirem Kubitem i o technologii cyfrowej z ministrem technologii Uzbekistanu. Na koniec, prezentuje najnowsze informacje z rynku HR od firmy Page Group.

Key Points

  • Wiktor Doktór omawia najnowsze marcowo-kwietniowe wydanie magazynu Focus on Biznes, które skupia się na tematyce technologiczno-informatycznej, w tym cyberbezpieczeństwie i sztucznej inteligencji.
  • W magazynie znajduje się wywiad z Damianem Wróblewskim na temat cyberzagrożeń oraz rozmowa ze Sławomirem Kubitem o automatyzacji procesów biznesowych i sztucznej inteligencji.
  • Magazyn porusza także międzynarodowe aspekty rozwoju technologii, w tym rewolucję technologiczną w Uzbekistanie oraz wpływ sztucznej inteligencji i CSR na rynek pracy.
- / -