BSS bez tajemnic
BSS bez tajemnic
Odkryj świat nowoczesnych usług biznesowych z gospodarzem Wiktor Doktór. Posłuchaj informacji z życia Pro Progressio, ciekawostek na temat outsourcingu, centrów usług wspólnych i szeroko rozumianego świata BSS.
Wiktor Doktór
PodcastAI
PodcastAI

CX Outsourcers 2024 – relacja – Dzień PIERWSZY

May 2, 2024 • 19 mins

Jak się powiedziało A, to trzeba powiedzieć i B. Pierwszy dzień konferencji CX Outsourcers 2024 za nami, więc przyszła pora na jego podsumowanie. Tematy przewodnie dnia to sztuczna inteligencja, empatia w odniesieniu do relacji z klientem, regulacje prawne, obsługa ludności hiszpańskojęzycznej w USA i wiele więcej. Jetlag nieco mniejszy, ale przez to, że jest mogę nagrywać na bieżąco, co niniejszym czynię. Miłego słuchania! Zapraszam!

Key Points

  • Sztuczna inteligencja staje się coraz bardziej obecna w obszarze obsługi klienta, ale użytkownicy często preferują interakcje z ludźmi, uznając AI za pozbawioną empatii.
  • Społeczność latynoska w Stanach Zjednoczonych, licząca 67 milionów osób, stanowi znaczący rynek dla branży outsourcingowej, wymagający obsługi zarówno w języku angielskim, jak i hiszpańskim.
  • Regulacje prawne w różnych krajach wpływają na działalność firm BPO i CX, a odpowiedzialność za zgodność z prawem leży zarówno po stronie klientów, jak i dostawców usług.
- / -