BSS bez tajemnic
BSS bez tajemnic
Odkryj świat nowoczesnych usług biznesowych z gospodarzem Wiktor Doktór. Posłuchaj informacji z życia Pro Progressio, ciekawostek na temat outsourcingu, centrów usług wspólnych i szeroko rozumianego świata BSS.
Wiktor Doktór
PodcastAI
PodcastAI

CX Outsourcers 2024 – relacja – Dzień ZERO

May 1, 2024 • 18 mins

W tym odcinku Wiktor Doktór omawia przygotowania do nadchodzącego wydarzenia CX Outsourcers 2024, opisuje jego format i uczestników. Doktór dzieli się też doświadczeniami z pierwszego dnia wydarzenia, omawia trendy w obszarze BPO i CX oraz promuje FOCUS ON Business.

Key Points

  • Omówienie doświadczeń z wydarzenia CX Outsourcers w Atlancie, gdzie spotykają się eksperci z branży CX i dzielą się wrażeniami na temat trendów w sektorze nowoczesnych usług biznesowych.
  • Podczas wydarzenia CX Outsourcing, planuję moderować panel dyskusyjny, promować Polskę jako lokalizację dla inwestycji BPO i CX oraz nawiązywać nowe relacje biznesowe.
  • Obserwowane są globalne spowolnienia w zatrudnieniu w sektorze BSS, rosnące zainteresowanie możliwościami sztucznej inteligencji, oraz trend skupienia na lokalnych, bliższych rynkach takich jak Karaiby.
- / -