BSS bez tajemnic
BSS bez tajemnic
Odkryj świat nowoczesnych usług biznesowych z gospodarzem Wiktor Doktór. Posłuchaj informacji z życia Pro Progressio, ciekawostek na temat outsourcingu, centrów usług wspólnych i szeroko rozumianego świata BSS.
Wiktor Doktór
PodcastAI
PodcastAI

#877 Demografia, KSeF, podatki prawo pracy podane na śniadaniach w Rzeszowie i Lublinie

E877 • Feb 11, 2024 • 8 mins

Prawo dotyczące kwestii HR, finansów, księgowości, kadr i płac zmianie się na naszych oczach. Czasami nie nadążamy za tym, aby wiedzieć co się już zamieniło, a co miało się zmienić, ale nie doszło do skutku. Na platformie FOCUS ON Business możecie znaleźć informacje o wydarzeniach, na których można pozyskać aktualną wiedzę od wielu ekspertów. Dziś podcast o dwóch śniadaniach biznesowych, w których warto wziąć udział. Jeśli interesują Was KSeF, zmiany w podatkach i prawie, a także kwestie demograficzne wpływające na rynek pracy, to warto posłuchać tego odcinka.

Key Points

  • Focus on Business jest platformą internetową należącą do Pro Progressio, mającą na celu dzielenie się wiedzą z zakresu szeroko pojętych usług biznesowych, w tym zagadnień prawnych, HR, kadrowych i płacowych.
  • Firma doradcza Grand Thornton organizuje śniadania biznesowe w Rzeszowie i Lublinie, na których poruszy tematykę zmian w przepisach finansowo-księgowych oraz demografii, wspierane przez władze lokalne.
  • Krajowy System e-Faktur (KSeF) nie zostanie wprowadzony w lipcu 2024, jak zapowiadano, a data jego wdrożenia została przesunięta, co będzie jednym z tematów omawianych podczas śniadania biznesowego.
- / -