BSS bez tajemnic
BSS bez tajemnic
Odkryj świat nowoczesnych usług biznesowych z gospodarzem Wiktor Doktór. Posłuchaj informacji z życia Pro Progressio, ciekawostek na temat outsourcingu, centrów usług wspólnych i szeroko rozumianego świata BSS.
Wiktor Doktór
PodcastAI
PodcastAI

#892 GBSy przyszłości – WARSZTATY

E892 • Mar 25, 2024 • 14 mins

W 892 odcinku podcastu BSS bez tajemnic omawiam inicjatywę warsztatową KPMG Polska dla centrów usług wspólnych i firm o profilach GBS. Kilka spotkań już za nami, więc warto je podsumować, ale także i omówić przyszłe plany tej ciekawej inicjatywy edukacyjnej. Jak powstały warsztaty, kto w nich bierze udział i jakie są ich cele? To tylko część z pytań, na które odpowiedzi znajdziecie w tym odcinku. Zapraszam!

Key Points

  • Wiktor Doktór zapowiada, że podcast "BSS bez tajemnic" zbliża się do dziewięćsetnego odcinka i planuje kontynuację serii aż do osiągnięcia tysięcznego nagrania.
  • Inicjatywa "GBS of Tomorrow" organizowana przez KPMG Polska we współpracy z Pro Progressio to cykl warsztatów dla liderów centrów usług wspólnych, mający na celu wymianę doświadczeń i omówienie globalnych trendów w sektorze.
  • Spotkania "GBS of Tomorrow" odbywają się w języku angielskim lub polskim w zależności od uczestników, a ich wyniki są wykorzystywane do tworzenia kolejnych odcinków podcastu oraz planowane jest podsumowanie warsztatów na koniec 2024 roku.
- / -