BSS bez tajemnic
BSS bez tajemnic
Odkryj świat nowoczesnych usług biznesowych z gospodarzem Wiktor Doktór. Posłuchaj informacji z życia Pro Progressio, ciekawostek na temat outsourcingu, centrów usług wspólnych i szeroko rozumianego świata BSS.
Wiktor Doktór
PodcastAI
PodcastAI

#904 Co słychać w świecie AI? Część 8

E904 • May 27, 2024 • 30 mins

W 904 odcinku podcastu BSS bez tajemnic rozmawiam z Pawłem Płockim o Czat GPT 4o. Wśród tematów są także przyszłość sztucznej inteligencji i kwestie prawne związane z modelami AI. Porównujemy technologie asystentów głosowych, analizujemy korzyści i ryzyka wykorzystania AI w biznesie oraz przyszłość obsługi klienta w kontekście automatyzacji.

Key Points

  • GPT-4O wprowadza znaczące ulepszenia jako multimodalny model AI, w tym szybkość, niższy koszt oraz zdolność do natychmiastowej zmiany głosu i tonu w trakcie interakcji.
  • Debata na temat praw własności intelektualnej i etycznych aspektów wykorzystania syntetycznych głosów, takich jak w przypadku Skarlett Johansson, wskazuje na rosnącą potrzebę specjalistów prawa IP zrozumiałych w technologiach AI.
  • Chociaż sztuczna inteligencja coraz bardziej zaawansowana i kosztowna znajduje zastosowanie w obszarze obsługi klienta, nadal istnieje preferencja i wartość w bezpośredniej interakcji z żywym człowiekiem, co może stać się usługą premium.
- / -