BSS bez tajemnic
BSS bez tajemnic
Odkryj świat nowoczesnych usług biznesowych z gospodarzem Wiktor Doktór. Posłuchaj informacji z życia Pro Progressio, ciekawostek na temat outsourcingu, centrów usług wspólnych i szeroko rozumianego świata BSS.
Wiktor Doktór
PodcastAI
PodcastAI

#882_Digitalizacja w HR

E882 • Feb 21, 2024 • 30 mins

Zapraszam na rozmowę z Kingą Miszyn i Szymonem Churskim z MDDP Outsourcing, z którymi pochylamy się nad tematem digitalizacji w obszarze HR. Jak to jest z tym światem cyfrowym w HR, czym są e-teczki i ile trwa proces ich tworzenia? Czy firmy są świadome tego co i jak można digitalizować w obszarze kadrowo-płacowym? To tylko część z pytań jakie padają w naszej rozmowie. Kawa w rękę i zaczynamy!

Key Points

  • Firmy często wymagają wsparcia w procesie digitalizacji dokumentacji HR, szczególnie w zakresie audytu i weryfikacji akt osobowych, co może wiązać się z długotrwałymi procesami i koniecznością dostosowania do zmieniających się przepisów.
  • Wybór dostawcy usług digitalizacyjnych powinien opierać się na możliwości kompleksowego pokrycia potrzeb firmy i zarządzania całością projektu, co może eliminować trudności związane z integracją różnych systemów i narzędzi.
  • Wciąż istnieje potrzeba edukacji rynku w zakresie digitalizacji procesów HR, gdyż wiele firm nie jest jeszcze świadomych korzyści płynących z wprowadzenia cyfrowych rozwiązań kadrowo-płacowych.
- / -