BSS bez tajemnic
BSS bez tajemnic
Odkryj świat nowoczesnych usług biznesowych z gospodarzem Wiktor Doktór. Posłuchaj informacji z życia Pro Progressio, ciekawostek na temat outsourcingu, centrów usług wspólnych i szeroko rozumianego świata BSS.
Wiktor Doktór
PodcastAI
PodcastAI

#908 Co słychać w świecie AI? Część 9

E908 • Jun 17, 2024 • 46 mins

Gościem 908 odcinka podcastu BSS bez tajemnic jest Paweł Płocki. Nasza rozmowa to zapis spotkania na żywo, które miało miejsce w dniu 14 czerwca 224 roku. Podczas odcinka LIVE omawialiśmy Luma AI, GPT-4o na Androidy, Kling’ a i kilka innych przykładów rozwiązań AI. Dyskutowaliśmy o jailbreak’owaniu modeli AI, ograniczeniach GPT-4, oraz rozbudowanym kalkulatorze na iPad. Postanowiliśmy postawić kilka tez na przyszłość AI i jej wpływ na różne branże, podkreślając potrzebę stworzenia słownika terminologii AI.

Key Points

  • Szybki rozwój modeli AI, takich jak Luma AI i Kling, znacząco wpływa na branże rozrywkowe i reklamowe, umożliwiając tworzenie zaawansowanych treści wideo na żądanie.
  • Techniki omijania zabezpieczeń modeli AI, takie jak Jailbreak, stają się coraz bardziej zaawansowane, co rodzi poważne ryzyko związane z bezpieczeństwem i etyką w korzystaniu z AI.
  • Pomimo obietnic darmowego dostępu do zaawansowanych modeli AI, użytkownicy nadal napotykają na limity i zachęty do wykupienia płatnych wersji, co pokazuje ograniczenia w powszechnym dostępie do tych technologii.
- / -