BSS bez tajemnic
BSS bez tajemnic
Odkryj świat nowoczesnych usług biznesowych z gospodarzem Wiktor Doktór. Posłuchaj informacji z życia Pro Progressio, ciekawostek na temat outsourcingu, centrów usług wspólnych i szeroko rozumianego świata BSS.
Wiktor Doktór
PodcastAI
PodcastAI

#894 RPA AI w centrach GBS/SSC

E894 • Apr 4, 2024 • 35 mins

Gościem 894 odcinka podcastu BSS bez tajemnic jest Sławomir Kubit z ARC Consulting, z którym rozmawiamy na temat automatyzacji procesów biznesowych. O tym, że automatyzacja jest obecna w centrach typu GBS i SSC nie trzeba za bardzo nikogo przekonywać, ale warto jest wiedzieć, że automatyzacja ta może być wspierana sztuczną inteligencją, może też być monitorowana i kontrolowana, nawet jeśli korzysta się z rozwiązań oferowanych przez różne podmioty. W naszej rozmowie omawiamy rozwój i zmiany w tej dziedzinie, skupiając się na sztucznej inteligencji i zarządzaniu automatyzacją w organizacjach. Przedstawiamy wyzwania związane z automatyzacją w firmach i staramy się przewidzieć nieco przyszłość RPA w GBS. Zapraszam

Key Points

  • Automatyzacja i digitalizacja procesów biznesowych są kluczowymi obszarami działalności ARC Consulting, z naciskiem na integrację różnych technologii i zarządzanie skalą wdrażanych rozwiązań.
  • Rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji stają się coraz bardziej powszechne w firmach, które muszą skupić się na jakości i porządkowaniu danych, aby w pełni wykorzystać potencjał AI.
  • Sektor usług biznesowych (BSS) doświadcza zmian, gdzie automatyzacja procesów i wprowadzanie AI mogą przyczynić się do transformacji ról pracowników i zwiększenia efektywności operacyjnej.
- / -