BSS bez tajemnic
BSS bez tajemnic
Odkryj świat nowoczesnych usług biznesowych z gospodarzem Wiktor Doktór. Posłuchaj informacji z życia Pro Progressio, ciekawostek na temat outsourcingu, centrów usług wspólnych i szeroko rozumianego świata BSS.
Wiktor Doktór
PodcastAI
PodcastAI

#885 Kim ONI są? Strefa Kreatywności, Smart Gift, Problem z Głowy

E885 • Mar 4, 2024 • 28 mins

Dziś zapraszam na 885 odsłonę podcastu BSS bez tajemnic i cykl "Kim ONI są?", w którym poznajemy ciekawe firmy. W tym odcinku rozmawiam z Ewą i Michałem Chylińskimi o ich nie jednej, ale trzech firmach. Wszystkie trzy projekty biznesowe mają na celu dbanie o dobrostan pracowników. Wracamy w naszej rozmowie do tematu pandemii i jej wpływu pandemii na rozwój nowego biznesu oraz na zmiany w organizacji eventów. Poruszamy temat trendów w gadżetach firmowych oraz omawiamy projekt "Problem z głowy" i jego wpływ na rozwój pracowników. Coś dla głowy i coś dla ciała, czyli zadbanie o dobrostan pracownika w każdym najdrobniejszym elemencie. Zapraszam do słuchania!

Key Points

  • Ewa i Michał Chylińscy prowadzą trzy zintegrowane firmy skupiające się na różnych aspektach dobrostanu pracowników: agencję eventową Strefa Kreatywności, agencję prezentową Smart Gift oraz platformę wsparcia psychologicznego Problem z Głowy.
  • Integracja pracowników, docenianie ich pracy poprzez prezenty oraz wsparcie psychologiczne to kluczowe elementy w budowaniu pozytywnych relacji i zadowolenia w zespole, co przekłada się na lepszą efektywność i atmosferę w pracy.
  • Firmy coraz bardziej zwracają uwagę na jakość i ekologię gadżetów firmowych, a także na kompleksowe usługi eventowe, które łączą zabawę z budowaniem zespołu i rozwojem osobistym pracowników.
- / -