BSS bez tajemnic
BSS bez tajemnic
Odkryj świat nowoczesnych usług biznesowych z gospodarzem Wiktor Doktór. Posłuchaj informacji z życia Pro Progressio, ciekawostek na temat outsourcingu, centrów usług wspólnych i szeroko rozumianego świata BSS.
Wiktor Doktór
PodcastAI
PodcastAI

#905 Od strategii przez marketing po sprzedaż B2B

E905 • Jun 3, 2024 • 42 mins

Czas na rozmowę o sprzedaży B2B na falach podcastu BSS bez tajemnic. Temat ten podsunął mi Olaf Leśniak z Performance Digital, z którym spotkałem się kilka dni temu w Krakowie. Najpierw przy kawie, a potem w podcaście rozmawialiśmy o związku sprzedaży z marketingiem w modelu B2B, dodaliśmy do tego znaczenie strategii w budowaniu sprzedaży. Oto kilka praktycznych wskazówek i strategii pozyskiwania klientów.

Key Points

  • Marketing i sprzedaż muszą iść ręka w rękę i wzajemnie się uzupełniać, a budowanie strategii sprzedaży B2B warto rozpocząć od zrozumienia potrzeb klientów.
  • Właściciele firm powinni aktywnie angażować się w tworzenie strategii, ale warto również włączyć w ten proces członków zespołu, aby uzyskać różnorodne perspektywy i pomysły.
  • LinkedIn jest doskonałym narzędziem do budowania relacji sprzedażowych i marki osobistej, co może znacząco zwiększyć szanse na sukces w pozyskiwaniu nowych klientów.
- / -